Překlad lékařských zpráv do němčiny

  • 24.8.2022
Dr. Schwarz a jeho tým lékařů pro překlady lékařských textů z medicíně: EN, DE, RU, IT, SP, PL... Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Dr. Schwarz a jeho tým lékařů pro překlady lékařských textů z medicíně: EN, DE, RU, IT, SP, PL… Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Překlad lékařských zpráv do němčiny: 1 + 10 lékařských zpráv během jedné transakce byl úkol zadaný dnes E-mailem klientkou. V podstatě žádala: překlady lékařských zpráv do němčiny – překlad lékařem a ptala se, jak dlouho by daný překlad lékaři trval – tedy na termín. Jednalo se o dvou stránkový překlad lékařské zprávy z českého do německého jazyka během standardního termínu – 2 dny. Standardní dodací termín překladu lékařské zprávy do němčiny = 1-2 dny.

Překlad zpráv: 1 + 10 lékařských zpráv

Nadále se klientka dotazovala na “set” lékařských zpráv, které bude potřebovat přeložit příští měsíc a na které právě čeká – celkem 10 lékařských zpráv pro překlad do německého jazyka. Bylo klientce sděleno, že dle informací, které uvádí, by se mohlo jednat o množství např. 5 – 10 normovaných stran lékařského textu a že k jeho překldu potřebujeme cca 1 – 3 dny (opět záleží na vytíženosti lékaře. Směr jazyka: čeština→němčina (překlad lékařských zpráv do němčiny, MUDr. Helmut Schwarz +420 608 666 582. Rychlé překlady zpráv do němčiny. Překlady pro německou AOK. Syntézy lékařských textů. Překlad zprávy z němčiny pro české lékaře).

Překlad zpráv: charakter lékařské práce:

  • vypracování překladu českými, německými a slovenskými lékaři
  • vypracování překladu v rozsahu do 5 NS do 2 pracovních dní
  • vypracování překladu v lékařské kvalitě
  • použitelnost překladu pro účely další léčby
  • rychlá komunikace s lékařem

PŘEKLADY Z OBORU PSYCHOLOGIE A LOGOPEDIE:

  • překlad logopedických zpráv – vypracování psychologem
  • překlad psychologických posudků – vypracování psychologem
PŘEKLADY TEXTŮ DO NĚMECKÉHO JAZYKA PRO AOK

Autentický text překladu pro AOK do německého jazyka (MUDr. Schwarz): anderenorts nicht klassifiziert Z.n. Knie-OP nach Unfall vor 15 Jahren. Z.n. Tonsilektomie in 2/2016. Z.n.Biopsie des MTC linker Hand in 2/2017Kolonisation mit VRE im Stuhl 7/2017 43-Jähriger Patient mit rezidiv. rückfallendem Lymphom, nun 3 Monate nach autologer Stammzelltransplantation, wieder eine aktiveLäsion nach PET-MR (unten beschrieben).

Žádáte-li od nás překlad lékařské zprávy do němčiny, kontakt je ZDE.

Překlad dvou zpráv z ruštiny: CT L páteře, MR – 2 NS

Share Button
Zařazeno do témat: ,