Překlad dvou zpráv z ruštiny: CT L páteře, MR – 2 NS

  • 31.8.2014
Překlady lékařských zpráv do ruštiny: Překlad do ruštiny ruskými lékaři. Odborně garantovaný překlad do ruského jazyka. Ruští lékaři, kliniky v Praze, ruská klientela. Též překlady lékařských zpráv z ruštiny do češtiny - i s ověřením.

Překlady lékařských zpráv do ruštiny: Překlad do ruštiny ruskými lékaři. Odborně garantovaný překlad do ruského jazyka. Ruští lékaři, kliniky v Praze, ruská klientela. Též překlady lékařských zpráv z ruštiny do češtiny – i s ověřením.

 

Telefonát ruského klienta z dnešního rána nesl sice známky kostrabatější češtiny, ale pro účel domluvy a požadavku klienta, naprosto srozumitelný. Klient žádal jasně překlad svých dvou lékařských zpráv (CT a Magnetická rezonance) do své rodné ruštiny. Klient nadále žádal termín pro vypracování překladu, který jsme mu stanovili na druhý den 12 hodin. To pro něj bylo uspokojující.

Lékařský překlad: pravidla

Zpravidla krátké lékařské celky dodáváme do 2. dne od zadání. Překlad lékařských zpráv do ruštiny vypracovává naše lékařka a odbornice na překlad právě lékařských zpráv. Překlady běžně dodáváme do pražských privátních klinik operujících pro ruskou klientelu (Protokol o výsledcích laboratorních zkoušek, EKG, Výsledke preventivní prohlídky, Komplexní preventivní prohlídka).

Lékařský překlad – metoda lékaře

  • rozepisování lékařských zkratek lékařem
  • plná srozumitelnost překládaného textu
  • odborná konzistence překladu
  • možnost konzultace s lékařem
  • rychlá odezva lékaře

Žádáte-li od nás překlad z rukou lékaře – kontakt na nás je prosím ZDE.

Překlad lékařských zpráv do němčiny

Share Button
Zařazeno do témat: ,