Preklady správ slovencina

  • 15.5.2017
Překlady z oblasti medicíny / Preklady správ slovencina. Jazyky: slovenština, čeština, angličtina, němčina a další. Lékaři s klinickou praxí pracující na překladech pro farmacii: farmaceutický marketing. Společně s překladem vzniká špičkové grafické zpracování požadovaného materiálu. Expresní kontakt: +420...

Překlady z oblasti medicíny / Preklady správ slovencina. Jazyky: slovenština, čeština, angličtina, němčina a další. Lékaři s klinickou praxí pracující na překladech pro farmacii: farmaceutický marketing. Společně s překladem vzniká špičkové grafické zpracování požadovaného materiálu. Expresní kontakt: +420…

Klasický dotaz slovenského klienta na překlad lékařských zpráv do slovenštiny: “”potrebovala by som prelozit tuto lekarskj spravu do nemciny. Potreboval by som vediet kolko to bude stat a ako rychlo to viete prelozit”

Preklady správ slovencina

Preklady sprav zo slovenciny nebo do slovenštiny provádí MUDr. Schwarzová a to z německého, do německého, z anglického, a do anglického jazyka, což je z 80 % nejpoptávanější jazyková varianta v rámci lexikologického tématu: Preklady správ slovencina.

Termíny preklady správ slovenčina:

Termín pro vypracování překladu z do slovenštiny jsou pro lékařské zprávy ve standardním režimu. 1-3 dny. Pokud klient, žádá termín expresního charakteru, např. dodat lékařskou zprávu ještě dnes, je vyzván k uvedení možností z jeho strany ve smyslu takové kompenzace.

METODIKA SLOVENSKÝCH PŘEKLADŮ: ZPRÁVY

  • vypracování lékařem / týmem lékařů
  • vyosoká kvalita zpracovávaného textu
  • možnost jiného zpracování slovenských překladů, než překlad
  • možsnost provedení: syntéze, výkladu “správy” lékařem
  • expresní termíny dodání
  • prokombinace jazyků v lékařském překladu: slovenština, angličtina / slovenština, němčina

Preklady správ slovencina: zaslání

Zasílání podkladů pro překlad v rámci “Preklady správ slovencina” probíhá téměř výhradně E-mailovou cestou. Ve velmi malém počtu případů, jinými metodami: pošta, osobní převzetí. Zaslání lékařských zpráv lékaři pro potřeby překladu do slovenštiny E-mailovou cestou, šetří čas lékaře a cenu za překlad.

PŘEVZETÍ SLOVENSKÝCH PŘEKLADŮ

Zasílání výsledných překladů pro překlad v rámci “Preklady správ slovencina” probíhá téměř výhradně E-mailovou cestou. Ve velmi malém počtu případů, jinými metodami: pošta, osobní převzetí. Zaslání lékařských zpráv lékařem přeložených do slovenštiny E-mailovou cestou, šetří čas lékaře a cenu za výsledný překlad: němčina, angličtina.
Žádáte-li “Preklady správ slovencina” – expresní kontakt naleznete ZDE.

Share Button