Překlady lékařských zpráv: francouzština

Dr. Schwarz a jeho tým lékařů pro překlady lékařských textů z medicíně: francouzština, EN, DE, RU, IT, SP, PL... Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Dr. Schwarz a jeho tým lékařů pro překlady lékařských textů z medicíně: francouzština, EN, DE, RU, IT, SP, PL… Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Dnes jsem přijali požadavek na překlad francouzských lékařských zpráv do českého jazyka – magnetická rezonance. 4 listy fyzických lékařských zpráv psaných francouzským lékařem. Úkol zněl jasně,  přeložit do češtiny. Termín byl pacientkou dotazován ihned při prvním kontaktu: byl sdělen termín vypracování 3 dny. Bude se jednat o překlad lékařské zprávy z francouzského jazyka – lékařem. Bude-li se opatřovat ověřovacím razítkem, je častý dotaz pacientů. U lékařské práce pro účely další léčby, ověřovací razítko, zpravidla – mimo zvláštní přání pacientů – nedodáváme.
 .

Překlady lékařských zpráv: francouzština

.
Překlad lékařských zpráv z nebo do francouzského jazyka, je požadavek méně, častý, než např. překlady lékařských zpráv do ruštiny, angličtiny, němčiny, apod. Překlady lékařských zpráv do francouzštiny, realizujeme asi 30 do roka. Cca 15 poptávek ročně. Oproti tomu, překlad lékařských zpráv do angličtiny nebo němčiny: denně.
.

Charakter překladu lékařských zpráv: francouzština

  • překlad lékařem
  • vysoká odborná úroveň přeloženého textu
  • překlady od a pro francouzských lékařů / lékaře
  • překlady lékařských zpráv se soudním ověřením
  • další medicínské překlady ve francouzském jazyce
.
Share