Paušální ceny za překlad lékařských zpráv – Praha

  • 2.10.2017
Odborné lékařské překlady do němčiny. Lékařské překlady zpráv z kardiologie, chirurgie, onkologie, neurologie, rehabilitační medicíny, oftalmologie dětských i dospělých pacientů z/do německého jazyka. Překlady do němčiny a angličtiny. Překlady zpráv německým lékařem - oftalmologem. Expresní kontakt pro naléhavé případy: +420...

Odborné lékařské překlady do němčiny. Lékařské překlady zpráv z kardiologie, chirurgie, onkologie, neurologie, rehabilitační medicíny, oftalmologie dětských i dospělých pacientů z/do německého jazyka. Překlady do němčiny a angličtiny. Překlady zpráv německým lékařem – oftalmologem. Expresní kontakt pro naléhavé případy: +420…

Ceny neexpresní zákazníky: běžná cena. Ceny pro expresní zákazníky: příplatky v rozsahu 10 – 100 %. Lokalita: Praha, nebo jiné nerozhoduje. Lokalita vliv pouze na ověřené překlady předávané fyzickou cestou – tj. v případě rozesílání správ klientům poštovní cestou, max. 50 Kč za poštovné.

Ceny za překlady lékařských zpráv – univerzální lokalita

Nicméně v případě lékařských zpráv, naznačená varianta probíhá sporadicky. Klasická cena za překlad LZ vzniká z titulu překladu a dodání elektronickou cestou či případně překladu s vloženým razítkem a zaslání elektronickou cestou. Destinace doručení lékařských zpráv pacienty – pojišťovny, zahraniční a čeští lékaři.

Ceny za překlady

Jednorázové objednání překladu LZ: vzniká vyčíslení za cílovou normovanou stranu.
Technická cílová normovaná strana – nutná, neboť výchozí strana z scanu ve statistice technicky náročná a vzhledem k expresnosti ale i krátkým termínům dodání LZ, neefektivní.
Pravidelná spolupráce se smluvním vztahem: sleva až 30 za normovanou cílovou stranu.
U expresních překladů: vždy individuálně dle: kapacity lékaře, urgentnosti požadavku, schopnosti dodat podklady.

Žádáte-li cenu za expresní překlad, kontaktujte MUDr. Schwarz – ZDE.

Share Button