Odborné překlady do angličtiny

  • 24.12.2022
Dr. Schwarz a jeho tým lékařů pro překlady lékařských textů z medicíně: EN, DE, RU, IT, SP, PL... Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Dr. Schwarz a jeho tým lékařů pro překlady lékařských textů z medicíně: EN, DE, RU, IT, SP, PL… Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Překlady do angličtiny dávají největší prostor pro odborné překlady. Námi nejčastější odborností jsou: medicína, farmacie, věda, medicínská technika. Odborné překlady z nebo do anglického jazyka tvoří přibližně 60 % všech zpracovávaných textů. Nadále řadíme částečně mezi anglické překlady také překlady z angličtiny do dalších jazyků jakými bývá obvykle švédština norština a některé další světové.

Odborné překlady do angličtiny: rozsah

Odborní a praktiční lékaři pro překlady lékařských zpráv v zemích: Velká Británie, Německo, Rakousko, Švýcarsko. V posledním půl roce se realizovaly rozsáhlé lékařské projekty pro několik našich klientů. Figurovala: angličtina, němčina, čeština, slovenština.  80 % byla výchozím jazykem lékařských překladů: slovenština, čeština. U kratších lékařských zpráv: angličtina, čeština, slovenština, němčina (řazeno dle relevance sestupně).

Oborné překlady do angličtiny: onkologie, neurologie

Klienti žádali odborný lékařský překlad v oborech: kardiologie, onkologie, neurologie /80 % případů/. Další situace byly vázány na: chirurgii, endokrinologii, psychiatrii atd.  Vědecký překlad pak na publikování odborných článků v impaktových zahraničních časopisech. Lékaři rodilí mluvčí: češtiny, slovenštiny, ruštiny, němčiny, angličtiny, maďarštiny, holandštiny, dánštiny, lotyšštiny, francouzštiny žijí v zemích mluveného jazyka.  Resumé jazyků pro lékařské překlady v plném rozsahu:  němčiny, angličtina, čeština, slovenštiny, polština, maďarština, švédština, norština, ruština, francouzština, arabština, hebrejštin, holandština, lotyština, dánština.

Odborné překlady do angličtiny: frekvence

Překlady z angličtiny nebo do angličtiny zpracováváme frekvencí přibližně 100 zakázek / měsíčně, neboli pět odborných překladatelských textů denně. Odborné překlady do angličtiny na žádají pacienti realizující další léčbu zahraničí či pacienti kteří již podnikli léčbu zahraničí. Nadále všichni pacienti žádající překlad lékařské dokumentace, nebo její části z anglického nebo do anglického jazyka.

Odborné překlady do angličtiny: pacienti

Všichni lékaři kteří zajišťují překlady z anglického, nebo do anglického jazyka pro své pacienty. Dále: 1) překlady v rámci lékařské techniky pro výrobní a importní české firmy , 2) vědecké ústavy. Realizující lékař:

  • zkušenosti s překlady vědeckého charakteru – vědecká minulost
  • lékař s praxí v technicko lékařských oborech – rozvinutý back-round biofyzika
Odborné překlady do angličtiny: benefity

Nejvýznamnější benefit odborných lékařských překladu do angličtiny nebo z angličtiny je tvořen naším odborným týmem. Patří do něj všichni kolegové – odborní a praktičtí lékaři působících v českých a zahraničních lékařských zařízeních a ordinacích. Nadále vědečtí pracovníci, farmaceuti, psychologové.

Žádáte-li odborné překlady do angličtiny: kontaktujte nás prosím ZDE.

Překlady z medicínské techniky

Share Button
Zařazeno do témat: ,