Lékařský překlad: expres

  • 11.1.2015
Překlady textů lékařskými odborníky: překlady z oblasti lékařského marketingu, překlady vědeckých studií a v neposlední řadě, překlady lékařských zpráv lékaři.

Lékařský překlad:Překlady textů lékařskými odborníky: překlady z oblasti lékařského marketingu, překlady vědeckých studií a v neposlední řadě, překlady lékařských zpráv lékaři.

Poděkování obdržené v neděli večer: “Akademičtí Překladatelé, Děkuji za rychlý a kvalitní překlad. Oceňuji, že ste byli schopni přeložit odborný text i přes víkendu a nesmírně si toho vážím. Máte mé doporučení a v případě nutnost v budoucnu se určitě obrátím na vás. Děkuji”, se týkalo páteční poptávky, která byla uspokojena v neděli ráno. Lékařský překlad + korektura jazyka (grafické zpracování, včetně razítek lékař) do anglického jazyka (korektura soudním znalcem pro jazyk anglický + překlad lékařem) = 1,5 normované strany lékařské zprávy: ambulantní nález.

Lékařský překlad expres:

Lékařská zpráva přijata původně ve formátu PDF, v témže odevzaná v překladu. Původní poptávka: “Rád bych vás poprosil o překlad této zprávy do anglického jazyka. Po předchozí telefonické domluvě požaduji aby byl překlad hotový do pondělí do 11:00”. Dodrželi jsme termín téměř o 1 den a překlad dodali během neděle.

Charakter expresní lékařské práce

  • práce lékaře v expresním režimu
  • možnost práce více lékařů v expresním režimu
  • možnost překladu až 30 NS / den lékařských zpráv
  • rychlá komunikace s lékařem
  • zaslání překladu lékařských zpráv do zahraničí

Žádáte-li lékařský překlad – kontakt je ZDE.

Kontakty na vedoucího týmu lékařů

Share Button
Zařazeno do témat: ,